Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Klatovy >>

Servírka/číšník s úsměvem do horského hotelu v Železné Rudě

Hledáme servírku/číšníka pro horský hotel Železná Ruda. Pokud máte zkušenosti s F&amp;B a hledáte dobře placenou práci v krásném designovém hotelu, máte šanci se stát součástí našeho spolehlivého týmu

Pracovní náplň
● Přijímání a usazování hostů
● Obsluha hostů
● Pomoc s výběrem pokrmů a nápojů
● Udržování pořádku a čistoty na pracovišti
● Spolupráce s ostatními středisky hotelu

● Kladný a pozitivní přístup k práci
● Schopnost učit se a zdokonalovat se v oboru
● Zkušenosti s F&amp;B výhodou, zejména na pozici a la carte číšníka/servírky
● Znalost angličtiny nebo němčiny je velkým plusem

Dobře placená práce v krásném designovém hotelu
● Zázemí spolehlivého týmu, kde na sebe můžete spolehnout
● Oficiální zaměstnání na výplatní pásce
● Možnost využití pobytů v dalších hotelech za velmi přívětivých podmínek (pouze 270 Kč/osoba/noc)
● Slevy na F&amp;B služby pro vás a vaši blízkou rodinu

Poznámka
Děkujeme za zájem o naši pracovní nabídku. Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o tuto pozici, neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď a případné setkání v našem krásném horském hotelu v Železné Rudě.

Mzda:180 - 200 Kč/hod.
Počet míst:3
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Klatovy