Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Klatovy >>

PRACUJ JAKO BARMAN/BARMANKA NA ŠUMAVĚ!

Máš rád/a hory a všechno co k nim patří? Túry, výlety, krásná příroda, lyže, snowboard a fajn lidi? Hledáme nové parťáky do našeho hotelu Horizont na Šumavě! Pokud se ti líbí za barem, tahle nabídka je pro tebe!

Pracovní náplň
● Zajištění rychlé a efektivní obsluhy našich hostů, aby nebyli dlouho na suchu a mohli si užívat příjemný pobyt v našem hotelu
● Doporučení a servírování kvalitních nápojů a jídel našim hostům
● Komunikace s hosty, poskytování informací a podpora pozitivní atmosféry v baru
● Správa zásob a udržování pořádku na baru
● Zadávání objednávek do systému a dodržování standardů a postupů v oblasti gastronomie

● Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
● Čeština, angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni
● Komunikativní, usměvavý a přátelský přístup k zákazníkům a kolegům
● Praxe na podobné pracovní pozici a aktivní přístup k práci
● Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikační úrovni pro jednoduchou komunikaci s cizojazyčnými zákazníky a kolegy.

● Až 20% výkonnostní odměny
● Ubytování za cca 500 Kč/měsíc
● Možnost využít pobytů v dalších hotelech za velmi příznivých podmínek (pouze 270 Kč/osoba/noc)
● Cafeterie benefity
● Odměny za odpracované roky
● Příspěvek na penzijní připojištění
● Pěkné finanční ohodnocení
● Slevy na F&amp;B služby pro tebe a tvou blízkou rodinu

Poznámka
Děkujeme za projevený zájem o naši nabídku práce. Věříme, že jsme přiblížili, jaké jsou požadavky našeho zaměstnání a co všechno můžeme nabídnout.
Pokud jsi komunikativní, proaktivní a máš praxi na obdobné pozici, rádi tě uvítáme v našem týmu a společně se postaráme o naše spokojené zákazníky.
V případě zájmu, pošli nám svůj životopis a těšíme se na odpověď

Mzda:270 - 300 Kč/hod.
Počet míst:3
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Klatovy