Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kladno >>

SKLADNÍK - ŘIDIČ S VZV až 30 000,-Kč

více o nabídce >>

Kdo jsme:
HGS, a.s. zajišťuje komplexní provozní a technickou správu budov po celé ČR. Aktuálně spravujeme 370 objektů. V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející společnosti na českém trhu. Našim zákazníkům poskytujeme úklidový a hygienický servis, pronájem hygienických dávkovacích systémů, technologické čištění, čistění technologií puraqleenem, energetický management budov, ostrahu objektů, letní a zimní údržbu areálů, odpadové hospodářství vč. komunálních služeb, logistické
a outsourcingové služby, deratizaci a dezinfekci objektů a v neposlední řadě i služby temporary help.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

Skladník - řidič VZV (praxe nutná)

Pracovní náplň:

V tuto chvíli hledáme skladníka, hlavní pracovní náplní bude vykládat a přebalovat dovezený materiál / zboží, uskladňovat zboží do regálů a na místa určení, připravovat výrobky k expedici (balení, třídění dle nakládek), manipulovat s obalovým materiálem. Obsluha VZV na každodenní bázi.
Místo výkonu práce: Jažlovice (svoz z práce zajištěný)

především dochvilnost
pracovitost
praxe ve skladu nutností (min. roky zkušenost s VZV)
ŘP sk. B výhodou
spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
zdravotní způsobilost
trestní bezúhonnost

obnovení VZV
měsíční mzdové ohodnocení až 30 137,- Kč
smluvní vztah na PP
pracovní doba:
PO: 4:30 - 13:00
ÚT: 12:30 - 21:00
ST: 4:30 - 13:00
ČT: 12:30 - 21:00
PÁ: 4:30 - 13:00
zaškolení na pracovišti
možnosti záloh na mzdu z odpracované doby
zázemí silné a stabilní společnosti
možnost svozu z Kladna
stravenkový paušál

Mzda:25 111 - 30 137 Kč/měs.
Počet míst:5
Vhodné i pro:Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Základní

Lokalita:Kladno