Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kladno >>

Provozovatel prodejny tabáku - Kladno

více o nabídce >>

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme téměř 140 kmenových prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 20 letou tradicí na trhu.

Chceš začít podnikat, ale nemáš k tomu dostatek prostředků? Rád pracuješ s lidmi a hledáš zázemí stabilní a silné společnosti?

V TOM PŘÍPADĚ POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Staň se naším franšízantem a ZÍSKEJ moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, maximální podporu naší společnosti a také možnost podnikat BEZ velkých počátečních investic.

Co vlastně franšíza je?
Franšíza je prakticky pronájem práv k podnikání, kdy jedna strana poskytuje licenci a zaběhnutou obchodní značku a druhá strana podle určených pravidel pod touto značkou samostatně podniká.

Hledáme fajn kolegu, který:

• Má obchodního ducha a zkušenosti z prodejem
• Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko
• Je časově flexibilní a umí organizovat svůj čas
• Práce s PC mu není cizí
• Chce být součástí našeho usměvavého týmu

Jaká bude Tvoje náplň práce:

• Zajištění provozu svěřené provozovny
• Aktivní prodej tisku, tabáku a dalšího doplňkového sortimentu
• Komunikace se zákazníky
• Organizování vlastního personálu prodejny
• Plnění marketingových akcí

Co u nás můžeš získat:

• Unikátní koncept podnikání bez velkých vstupních investic
• Plně vybavenou prodejnu
• Provizi z prodaného zboží
• Garantovaný paušál na první tři měsíce (víme, že se vše musíš nejprve naučit - po dobu tří měsíců od nás získáš stálou výši fakturace)
• Komplexní zaškolení v naší „cvičné“ trafice
• Stabilní českou firmu s fungujícími procesy
• Podnikání, které Tě bude bavit

Mzda:33 000 - 36 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ
vzdělání:Základní

Lokalita:Kladno