Recepční ve službách pouze OZP nebo OZZ

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracovní pozice recepční se nachází v Masérském centru
Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet).
Náplň práce: práce s peněžní hotovostí, práce s pokladnou, objednávání klientů a plánování masáží, související administrativa, praní, žehlení pracovních oděvů a ručníků, úklid prostor Masérského centra, příjem - výdej Zásilkovna
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 6.30 do 18.30 hodin (ranní, polední a odpolední směny)
V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po roce prodloužena.
Jedná se o chráněná pracovní místa určená pouze pro osoby se zdravotním postižením.

KONTAKT: Své životopisy zasílejte na uvedený email.

pracoviště:Karviná, Karviná
Nástup:01.06.2024 -
Mzda:10 650 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:Unika Relax, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Karviná