Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karlovy Vary >>

RECEPČNÍ 5* HOTELU - vyšší příplatky, provize z prodeje

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v pohodovém prostředí lázní:

RECEPČNÍ 5* HOTELU

Pracovní náplň:
• zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hosta
• zajištění dalších služeb dle přání hosta
• podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
• vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, provize z prodeje
• celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
• zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport karta, O2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
• férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Požadujeme:
• SŠ s maturitou, praxe alespoň 1 rok vítána
• certifikát ČNB alespoň písm.c) výhodou
• znalost práce na PC podmínkou
• znalost ČJ a AJ na komunikační úrovni podmínkou, znalost NJ či RJ vítána
• příjemný vzhled a vystupování
• pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost

Mzda:25 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Karlovy Vary