Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

pracovní asistent/ka v chráněných dílnách

více o nabídce >>

KONTAKT: E-MAILEM
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- po zkušební době osobní ohodnocení až 2.000,- kč

Náplň práce:
- Pomoc zaměstnancům se zdravotním omezením při tvorbě výrobků, při kompletaci výrobků apod.
- Pomoc s evidencí práce a evidencí výrobků
- Asistence zaměstnancům se zdravotním omezením v prodejní galerii
- Spolupráce s vedoucí prodejní galerie a vedoucí chráněné dílny
- Spolupráce při realizaci mimořádných aktivit - benefiční akce prodejní trhy
- Pomoc při zajištění inovací v chráněných dílnách
- Spolupráce se zaměstnanci na pozici pomocná pracovní síla a pomoc při vytváření a osvojování pracovních návyků těchto zaměstnanců

Požadavky na uchazeče:
- Komunikativnost
- Kreativita
- Schopnost týmové práce
- Porozumění pro lidi se zdravotním postižením a dovednosti potřebné pro práci s nimi
- Řidičský průkaz výhodou

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail do 8.3.2024. Případné dotazy na tel..

Nástup:01.04.2024 -
Mzda:12 250 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Jindřichův Hradec