Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

sociální pracovník

více o nabídce >>

Náplní práce je individuální práce s uživateli sociální služby &quot;sociální rehabilitace&quot; v Jindřichově Hradci. Jedná se o podporu osob se zdravotním postižením při jejich uplatnění na trhu práce, řešení nepříznivé životní situace, nácvik potřebných schopností a dovedností, pomoc při uplatňování jejich práv nebo při obstarávání osobních záležitostí aj. Provozní doba služby je středa od 12 do 17 hod. a čtvrtek od 7 do 12 hod. Požadujeme vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo zkušenosti s poskytováním podobné sociální služby, znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, respektující přístup k lidem se zdravotním postižením, velmi dobré komunikační schopnosti, empatii a schopnost sebereflexe.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do problematiky, zajímavou práci s lidmi se zdravotním postižením, možnost prodloužení pracovního poměru či případné rozšíření pracovního úvazku.
Motivační dopis s životopisem prosím zasílejte na nebo písemně na adresu Kmentova 90/II, Jindřichův Hradec 377 01.
O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do pracovního poměru dle dohody.


Nástup:01.03.2024 -
Mzda:7 500 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Jindřichův Hradec
ID inzerátu: 4543013     Vloženo: 03.02.2024
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí