Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

Pracovník pro montáž chladících boxů

Už více než 10 let působíme v oblasti výroby chladících boxů. Sami si vyrábíme komponenty jako elektrické rozvaděče a sendvičové panely do dveří.
Do našeho montážního oddělení hledáme nového kolegu, který se bude podílet na montáži chladících boxů pomocí výkresové dokumentace!
Stačí, když budete mít zkušenost s požíváním ručního nářadí a hlavně ochotu pracovat!

Náplň práce:

• Sestavení chladícího boxu od měření po instalaci trhacích nýtů
• Vrtání, instalace rohovníků, skládání rámů
• Doladění detailů po montáži - silikonování, nýtování, instalace chladících jednotek
• Dokončovací práce - čistění, balení, manipulace

• Znalost výkresové dokumentace
• Zručnost
• Spolehlivost a pečlivost
• Ochotu pracovat přesčas

• Odpovídající mzdu 21.000 - 30.000 Kč
• HPP na dobu neurčitou
• Příspěvek na dopravu
• Bonusový systém
• Možnost navýšení mzdy o přesčasy
• Dovolená 20 dní
• Pracovní vybavení – montérky, boty
• Za práci přesčas vás pozveme do naší “Pizzerie” :-)
• Kolektiv 17 kolegů, s nimi se nudit nebudete :-)
• Zaučení na pracovišti
• Pracovní dobu pondělí–pátek od 6:00 do 14:30
• Místo výkonu práce ve výrobě v Jindřichově Hradci

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:20 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Jindřichův Hradec