Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Seřizovač/ka - Jihlava - náborový bonus 60 000 Kč

Hledáte stabilní práci, kde si váží Vašich zkušeností a nebojí se je ohodnotit?

Pracujte pro jednoho z největších dodavatelů v automotive průmyslu na světě!

Pokrok, technika, inovativní technologie - na tom všem se můžete podílet.

Hledáme seřizovače pro odvětví elektromobility.

Náplň práce

- seřizování strojů a zařízení v rámci svěřeného střediska
- drobné opravy a nastavení strojů
- provádění předepsaných měření
- spolupráce se směnovým mistrem a technologem
- práce v systému SAP

- střední odborné vzdělání ve strojírenství, praxe není podmínkou, ale je výhodou
- znalost práce na PC (Excel, Word) a systému SAP
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

- pracovní smlouva v kmenovém stavu klienta
- náborový příspěvek 60.000 Kč vyplácen postupně po dobu prvních 6 měsíců
- mzda v souvislosti se zkušenostmi 32 000 - 39 000 Kč/měs
- 5 týdnů dovolené
- prémie za výsledek firmy (13. a 14. plat)
- příplatky za směnnost (2 směny / 3 směny)
- cafeterie 6 000 Kč/rok
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost dalšího vzdělávání a postupu

Mzda:32 000 - 42 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Jihlava