KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v oboru (popř. dlouhodobá praxe v oboru), bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, uživatelská znalost práce na PC, znalost principů HACCP, organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti s přípravou hotových jídel.
Náplň práce: řízení a kontrola pracovní činnosti kolektivu odsouzených mužů, zajišťování výroby hotových jídel, úprava a výdej teplých a studených pokrmů, spolupráce při sestavování jídelních lístků, konzultace dietní stravy s nutričním terapeutem, kontrola dodržování technologických postupů při přípravě stravy, zajištění bezpečnosti práce a požární ochrany na svěřeném úseku.
Nástup možný dle dohody.

Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
možnost využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice
závodní stravování, příspěvky na stravování

pracoviště:Valdice, Valdice
Nástup:01.07.2024 -
Mzda:26 160 - 34 740 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:Vězeňská služba České republiky (Úřad práce)
Lokalita:Jičín