Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Skladník/skladnice (ž/m) - nástup možný ihned!!!

Máte zkušenost (krátkodobě nebo i dlouhodobě) práce ve skladu? Baví Vás práce s VZV nebo čtečkou čárových kódů? Měli byste zájem o práci jen na 14-16 dní v měsíci? Nebojíte se práce a rádi byste pracovali v týmu, který umí táhnout za jeden provaz? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pak je pro Vás tato práce možná &quot;šitá přesně na míru&quot;. Neváhejte se proto ozvat, rádi se s Vámi potkáme osobně! :)

Náplň práce:
Vychystávání a příprava materiálů ze skladů dle plánu výroby
Převoz materiálu ze skladu a odvoz hotových výrobků zpět do skladu
Starost o svěřený úsek: zásobování materiálem a přepravními obaly
Práce s čtečkou kódů, práce s VZV či paletovým vozíkem

Ukončené SOU/SŠ vzdělání
Zkušenosti na obdobné pozici - sklad, expedice apod.
Zkušenost práce s VZV
Chuť se učit nové věci, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nepřetržitý provoz (K/D týden, 12. hodinové směny) nebo možnost 3. směnného provozu
Adekvátní mzdové ohodnocení dle zvoleného provozu
13. plat v podobě ročního bonusu
5 týdnů dovolené
Docházkový bonus
Firemní akce
Mobilní telefon se zvýhodněnými tarify nejen pro Vás, ale i Vaše blízké
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 %
Příspěvek na stavování, závodní stravování
Příspěvek na sport a kulturu
Možné kurzy AJ
Odměny za doporučení
Očkování proti chřipce zdarma
Možnost kariérního růstu i vzdělávání
Možnost jet na pracovní stáž/zkušenost a spolupráci do zahraničí

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:27 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Hustopeče