Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Electrical & Controls Technician – nástup možný ihned!!!

Jste komunikativní typ se zaměřením na technickou oblast? Máte zkušenosti s komunikací, s PLC programováním a je Vám tato oblast blíká nebo Vás zajímá? Máte již nějakou praxi z výrobní společnosti z oblasti potravinářství nebo elektra/automatizace? Domluvíte se bez problému anglicky a chtěl/a byste být součástí mezinárodního týmu lidí, kteří se podílejí na vývoji a rozvoji výrobního procesu? Pak se neváhejte ozvat!!! ????

Náplň práce:
- Tvorba analýz a řešení závad na kontrolních systémech (PLC, HMI, WW), elektrosystémech, zařízeních, instalacích, informačních systémech atd. V rámci podpory výrobního procesu
- Účast na tvorbě, vzniku a zavedení projektů do výrobního procesu
- Odpovědnost za preventivní údržbu, vývoj a opravy automatizace ve výrobních systémech, elektroinstalace ve výrobním závodu
- Spolupráce na dosažení cíů v rámci BOZP, PO, productivity, kvality a spokojenosti zákazníků

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru (elektrotechnika/průmyslová automatizace)
- Praxe na obdobné pozici – oblast PLC programování, automatizace, elektrické a měřící/řídící technologie ideálně ve výrobní společnosti či v potravinářské výrobě
- Znalost programů Rockwell nebo Aveva výhodou
- Vyhláška 50 (nemusí být již aktuální)
- AJ na komunikativní úrovni (B2), aktivní I pasivní znalost
- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, orientace na zákazníka

- 3. Směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Výrobní bonus (roční složka)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dojíždění
- Moderní a přátelské pracovní prostředí
- Práce v mezinárodní a stabilní společnosti
- Zaškolení na úvodu
- Firemní akce (teambuildingy apod.)
- Stravenky, kantýna
- Příspěvek na penzijní připojištšění/životní pojištění
- Příspěvek na sport a kulturu
- Zvýhodněný nákup firemních produktů
- Firemní vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy
- Finanční podpora v době nemoci
- Příspěvek na dentální péči
- Možnost kariérního růstu
- Vhodné i pro absolventy

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hustopeče