Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Team Leader výroby – nástup možný ihned!!!

Máte zkušenost s vedením týmu lidí? Baví Vás práce s lidmi, ale i s tabulkami? Jste komunikativní a nedělá Vám problém si svoji práci zorganizovat? Cítíte, že je oblast výroby a vedení lidí pro Vás to pravé, co by Vás bavilo nebo Vás již baví? Nebojte se nám ukázat, co ve Vás je a dejte nám vědět!! ????

Náplň práce:
- Vedení týmu lidí (seřizovači) v rámci výrobního procesu
- Koordinace lidí a jejich produkce spolu s koordinací materiálových zásob ve výrobě
- Plánování a tvorba směn, hodnocení
- Řešení efektivnosti výroby/prostoje strojů

- SŠ vzdělání (min. vyučení), vyšší výhodou
- Praxe z podobné pozice – vedení týmu lidí ve strojírenském zaměření
- Znalost MS Office, případně systému SAP nebo Axapta (ERP)
- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, týmový hráč

- 3. Směnný provoz (ranní, odpolední, noční – střídání po týdnu)
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- 13. Plat, bonusy/prémie
- Docházkový bonus
- 5 týdnů dovolené
- Zaškolení na úvodu
- Firemní akce
- Mobilní telefon se zvýhodněným mobilní tarifem i pro Vaše blízké
- Ovocné a zmrzlinové dny dle počasí
- Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na sport a kulturu

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hustopeče