Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Přerov >>

Montér/lakýrník

Pracovní náplň: • Kumulovaná pozice montér/lakýrník • Ruční lakování v mokré lakovně (cca 30% pracovní doby) • Výrobní příprava dle výkresové dokumentace • Manipulace s materiálem • Obsluha strojů – zakružovačka, vrtačka, pila • Základní kontrola a údržba stroje, udržování pořádku na pracovišti

Zaměstnavatel požaduje: • Vzdělání strojního zaměření (min. SOU nebo SŠ), vhodné pro šikovné absolventy • Orientace ve výrobní dokumentaci • Zkušenost s lakováním v mokré lakovně • Manuální zručnost, spolehlivost, ochota rozvíjet odbornost • Platný řidičský průkaz sk. B • Čistý trestní rejstřík

Zaměstnavatel nabízí: • Zázemí stabilní rodinné firmy • Práci v moderním a čistém prostředí • Slušné mzdové ohodnocení dle odvedeného výkonu • Mimořádné odměny • Volno navíc (až 5 dní) • Příspěvek na stravování • Firemní akce • Jednosměrný provoz • Výhodné pohonné hmoty

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hranice