Všeobecná účetní

BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862...

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás!

Co Vás čeká?
• Komplexní zpracování účetnictví
• Evidence a kontrola plateb a zůstatků závazků z půjček
• Účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny a interní doklady
• Příprava, zpracování a archivace dokumentace
• Evidence pohledávek a závazků
• Provádění zápočtů
• Samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky
• Reporting managementu firmy
• Závěrkové účetní operace, roční zúčtování daně
• Správa sald, pohledávek a závazků

• Min. SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru
• Zkušenost se samostatným účtováním v podvojném účetnictví min. 2 roky
• Praktické zkušenosti s výše uvedeným, pozice není vhodná pro juniory

• Zajímavé mzdové podmínky + bonusy ke mzdě navíc
• Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
• Prostor pro zaškolení, rádi dáme příležitost i absolventům
• Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění až 12.000 Kč ročně
• 6 dnů dovolené navíc
• Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně
• Výhodný telefonní tarif pro Vás i Vaši rodinu
• Vlastní rekreační zařízení s možností ubytování za zvýhodněnou cenu
• Příspěvek na dětské rekreace /tábory, lyžařský výcvik/

pracoviště:Opavská 1000, Hradec nad Moravicí
Nástup:Dle domluvy
Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:BRANO a.s.
Zadavatel:Jana Květoňová
Lokalita:Hradec nad Moravicí