Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Expediční pracovník Eshopu a produktový administrátor

Baví Vás Tetris? Nevadí Vám manuální práce? Zajímá Vás provoz v internetovém obchodě s dětským sortimentem a chcete ho posouvat dál? Přinášíme dětem a rodičům to, co potřebují – přidejte se k nám!

Jak si představujeme Váš start:

- zaučíme Vás v programu pro příjem a expedici zboží
- ukážeme vše, co bude potřeba a na začátku budete &quot;stínovat&quot; naše kolegy
- jakmile se budete cítit připraven/a, začnete pracovat samostatně a odpovědnost za správnost expedice přejde na Vás
- postupně Vás budeme zasvěcovat do dalších procesů podle toho, jak Vám to půjde a jaké budete mít předpoklady
- neustále Vám bude k dispozici IT podpora, produktový specialista a tým zkušených prodavaček pro konzultace

Vaše hlavní pracovní náplň bude:

- oddělení expedice (příprava dokumentů a zboží do objednávek, balení zboží, předání dopravci)
- v další fázi bychom Vás naučili příjem zboží od našich dodavatelů, zaskladňování a přidávání zboží na eshop
- pokud by zbyl čas a chuť, tak by se našlo spoustu další zajímavé práce, ale to už by potom záleželo na Vašich dalších dovednostech, na e-shopu je práce dostatek a neustále rosteme
- pracovní doba Po-Pá od 7 hodin ráno

Výsledkem Vaší práce bude:

- včas, kvalitně a bezchybně zabalené zboží, které se předalo dopravci a odjelo k zákazníkovi
- včas a správně přijaté a naskladněné nové zboží
- nahrané nové zboží na našem eshopu (správně vytvořené popisky, názvy, texty, nahrané obrázky, nastavené parametry atd.)

- ochotu pracovat rukama i na počítači
- základní fyzickou zdatnost
- základní počítačovou zdatnost

Do rodinné firmy a našeho mladého fajnového kolektivu potřebujeme férového a pracovitého kolegu/kolegyni, takového člověka si budeme vážit, respektovat, podporovat a věříme, že jím můžete být i Vy.

Pokud se Vám u nás bude líbit a bude se Vám dařit, můžeme do budoucna nabídnout:

- vedoucí pozici expedičního týmu, vedoucí týmu příjmu zboží
- přidání dalších projektů a více samostatné práce
- možnost podílet se na výběru zboží a marketingu
- podílení se na vývoji eshopu a potažmo ubírání celé společnosti
- možnost seberealizace a kariérní růst
- výše platu podle Vašich schopností a zkušeností
- bonusy za dobře odvedenou práci a rozvíjející se eshop
- zaměstnanecké slevy na všechny služby/produkty v rámci našich rodinných firem (pramenitá voda, ubytování na horách, kočárky, autosedačky, dětské zboží, zvýhodněné tarify volání), příspěvky na obědy, kvalitní káva a pramenitá voda zdarma na pracovišti

Pokud něco neznáte, nevadí, naučíme Vás to, pokud uděláte chybu, může se stát, společně to vyřešíme, pokud ale nebudete mít zájem a chuť pracovat, tak s tím Vám nepomůžeme!

Napište nám, prosím, pár vět o tom, proč chcete pracovat právě u nás a čím jste výjimeční nebo co je Vaše přidaná hodnota v porovnání s ostatními - průvodní dopis/pár vět o sobě je podmínkou, pokud pošlete pouze samotný životopis, zřejmě jste až sem inzerát nedočetli a nejspíš Vás ihned zamítneme, protože to svědčí o nedostatečném zájmu o tuto pozici.

Nástup preferujeme ihned.

Mzda:25 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové