Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Všeobecná sestra ve výzkumu pro Národní výzkumnou iktovou síť

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum kardiovaskulárních a neurologických onemocnění. Do úspěšného výzkumného mezinárodního týmu hledáme Všeobecnou sestru ve výzkumu. Náš tým je koordinátorem Národní výzkumné iktové sítě, která sdružuje výzkumná klinická pracoviště z celé ČR a zabývá se výzkumem cévních mozkových příhod a realizuje nejen výzkumné, ale i vzdělávací a osvětové projekty.
Po úvodním intenzivním zaškolení v Brně Vás čeká samostatná a zodpovědná práce ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, kde se budete podílet na výzkumných projektech, které pomáhají diagnostikovat a léčit cerebrovaskulární onemocnění.

Předpokládaný nástup je květen/červen 2020.

Náplň práce
• součinnost při přípravě výzkumných projektů na neurologické klinice-komunikace se zadavateli, lékaři, dotčenými odděleními nemocnic, etickými komisemi, výzkumnými organizacemi
• management výzkumných projektů – koordinace činností členů výzkumného týmu
• realizace výzkumných projektů – screening vhodných pacientů, provádění klinických vyšetření, odběry biologického materiálu, aplikace léčiv, spolupráce na diagnostických a terapeutických postupech
• získávání a zaznamenávání klinických dat
• pravidelný elektronický reporting vlastních pracovních výkonů
• sebevzdělávání
• vzdělávání dalších NLZP v oblasti klinického výzkumu – školení
• možnost participace na ošetřovatelském výzkumu či realizace vlastních výzkumných projektů v rámci výzkumné sítě
• účast na odborných konferencích/seminářích zhruba 3-4x ročně, pořádaných především v Brně

• absolvování studijního oboru, opravňujícího k výkonu práce všeobecné sestry (SŠ, VOŠ, VŠ)
• min. 2 roky u lůžka (interní obory nebo neurologie výhodou)
• výhodou: znalost GCP; zkušenosti s klinickým výzkumem, s vedením týmu, ze zahraničí
• Anglický jazyk slovem i písmem (minimálně úroveň B1), znalost Medical English výhodou
• časová flexibilita, zájem o práci v klinickém výzkumu
• výborné komunikační a organizační dovednosti (např. veřejná prezentace daného tématu)
• schopnost a ochota učit se nové věci
• schopnost samostatné práce a rozhodování, analytické myšlení
• odolnost vůči stresu
• spolehlivost, důvěryhodnost a loajalita
• uživatelská znalost práce na PC (např. MS Word, Excel, PowerPoint)

• práci v mezinárodní instituci pro top odborníky z výzkumného a lékařského prostředí klinického výzkumu,
• pracovní úvazek 0,3 pro FNUSA ICRC doplněn úvazkem s FN Hradec Králové,
• samostatná časová organizace práce – Vaše časová flexibilita,
• zaučení, podporu sebevzdělávání a prostor pro další rozvoj a posun,
• různorodou práci,
• benefity nemocnice (25 dnů dovolené, různé finanční příspěvky).

Pokud jste se v tomto inzerátu našli, zašlete prosím Vaši přihlášku do 30. 4. 2020, která bude obsahovat:
• CV v angličtině
• motivační dopis v češtině

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Tyto údaje poskytujete Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Pokud nebudou Vámi zaslané materiály požadovány zpět, budou po uplynutí doby, na kterou byl souhlas poskytnut, skartovány.

Nástup:01.05.2020 -
Mzda:28 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové