Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Konzultant pro kominické služby

Společnost CUP Kominictví s.r.o. se zabývá kominickými službami, které poskytuje domácnostem i firmám. V současnosti poskytujeme služby cca 20ti tisícům klientů. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á se bude aktivně podílet na rozrůstání klientské základny naší společnosti.

Máte zkušenosti s aktivním prodejem? Baví vás obchod a hledáte unikátní produkt, který v ČR nemá konkurenci? Pak hledáme přímo vás.

Co vás čeká:

Čeká na vás kolektiv lidí, s kterým budete každý den řešit nové obchodní případy. Jelikož kominické služby upravuje přímo vyhláška, obchodních případů kolem vás je nespočet.

pomoc zákazníkům, aby měli zajištěné profesionální kominické služby
časovou flexibilitu
aktivní nabízení produktů/služeb společnosti
ochotu učit se novým věcem
spolehlivost
orientaci na výsledek
komunikativnost

školení na náklady firmy
hodně práce
hodně srandy
možnost seberealizace
motivační finanční ohodnocení
přátelský kolektiv
po zapracování možnost firemního automobilu

Mzda:30 000 - 55 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hradec Králové