Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hodonín >>

! Operátor/ka výroby cukrovinek - Hodonín - možnost ubytování! Rohatec

Náplň práce: - jednoduchá obsluha strojního zařízení - práce na varnách (příprava suroviny pro výrobu) - práce na výrobních linkách - výroba cukrovinek (lízátek, gumových medvídků) a následné balení - vizuální kontrola vyráběných výrobků

Požadujeme: - praxe není nutná - zodpovědnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení - manuální zručnost - ochotu pracovat ve 12 hod. směnném modelu (ranní/noční)

- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - 85 Kč/hod čistá mzda + 60 Kč stravenka /odpracovanou směnu - možnost UBYTOVÁNÍ ZDARMA - místo výkonu práce Rohatec - nástup možný okamžitě - reálná čistá mzda za měsíc 15.500,– při 180 hodinách

Mzda:14 000 - 15 500 Kč/měs.
Počet míst:10 - 15
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Hodonín