Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Havlíčkův Brod >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Finanční expert - Havlíčkův Brod

více o nabídce >>

Co vás čeká:
- každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně. - Příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění snů i ve zvládání každodenních situací. - Sjednávání bankovních a pojistných produktů dle potřeb klienta.
Jakého parťáka do našeho týmu hledáme?
- S příjemným vystupováním a komunikačními schopnostmi. - S proaktivním přístupem, tahem na branku a obchodním duchem. - Zajímáte se o svět finančních produktů a obchod vám není cizí. - Se středoškolským vzděláním a čistým trestním rejstříkem.
Na co se můžete těšit:
- fajn kolektiv, který vám pomůže nejen v prvních měsících, abyste se u nás cítili dobře. - Jistotu příchozího klienta a mnoho příležitostí, jak neustále rozšiřovat klientský kmen. - Exkluzivní motivační program Bodovka (včetně zahraničních zájezdů). - Zdarma školení a kurzy v hodnotě bezmála 100 000Kč. - Zázemí silné značky na trhu. - Vlastní kancelář, nemusíte tedy řešit drahé energie a další náklady. - Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc a k tomu ještě příspěvek na rekreaci. - Stravenky v hodnotě 100 Kč- Možnost vstoupit do programu MultiSport.- Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB. - Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
Místo výkonu práce:
HAVLÍČKŮV BROD
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.


Mzda:30000 - 50000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Havlíčkův Brod
ID inzerátu: 4403829     Vloženo: 24.05.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí