Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Administrativní pracovník Levnedarecky (prodej dárkového zboží)

Požadujeme: pracovní zkušenost s e-shopem, všeobecnou znalost orientace na PC, znalost office (excel,
word, outlook), hrubé základy účetnictví (znalost programu MoneyS3 výhodou), kreativní psaní textu,
učenlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost řešit problémy, loajalita, schopnost přijímání kritiky.
Náplň práce: kontakt se zákazníky (email, tel.), fakturace, správa eshopu (produkty) atd.
Žádosti s životopisem na email
Pracovní doba: 6:00 - 14:00

Pracovní zkušenost s e-shopem, všeobecnou znalost orientace na PC, znalost office (excel,

Mzda:23 500 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Havířov