Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

Obráběč kovů pro CNC stroje, Frýdek - Místek, přímo pod kmen

Firma působící ve strojírenském průmyslu hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava a seřízení strojů, obrábění kovů,
• obsluha CNC frézy, CNC obráběcích center, CNC soustruhů nebo CNC obrážeček – záleží na zkušenostech
• používaní měřidel a čtení ve výkresové dokumentaci.

• min. SOU/SŠ v technickém oboru,
• zkušenosti na obdobné pozici,
• znalost čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly,
• znalost operačního systému Heidenhain, Fanuc nebo Sinumerik,
• spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost.

• zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
• zaměstnání v kmenovém stavu,
• stravenky v hodnotě 100 Kč,
• 2směnný provoz (týden ranní + týden odpolední), možnost pracovat ve 3směnném provozu,
• příspěvek na penzijní a životní pojištění,
• pracovní smlouva na HPP,
• nástup: IHNED / dohodou.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tel.: 739 580 634

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Frýdek-Místek