Autonomní operátor

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

z: 3. 2. 2021, a: 21.12.2023 - místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou
Osobní kontakt: PO-PÁ, 7-15:00 hod v místě výkonu práce, p. Fridrichová

Náplň práce : Montáž elektronických komponentů a testování produktu podle daných standardů, procedur a PN; Zastavení linky v případě abnormality; Představení prvotní diagnózy během Jidoka ( Q-stop) a první odezva na řešení problému během poruchy; Dodržování Jízdních řádů v rámci změny varianty výrobku, týdenní popř. měsíční údržby; Kontrola kvality výrobku po předešlé operaci; Záznam pravdivých dat o kvalitě a reportování základních statistických informací; Poskytování zpětné vazby v rámci problémů s kvalitou materiálů a poskytování doporučení pokud je to nutné
Požadavky : znalost práce na PC, manuální zručnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny
Závodní stravování, penzijní při pojištění,5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na rekreaci pro děti

pracoviště:Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
Nástup:02.01.2024 -
Mzda:21 010 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Frenštát pod Radhoštěm