Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Domažlice >>

Vedoucí oddělení balíkového dodání, depo Domažlice

Na naše depo hledáme do party našich kurýrů a operátorů vedoucího oddělení, který prokáže praxi na obdobné pozici se zkušeností s vedením týmu lidí.
Jste-li týmový hráč, který umí se svým týmem i kolegy velmi dobře komunikovat, který je proaktivní a nečeká na zadání úkolů a má chuť věci posouvat dál, jste náš člověk.
Ozvěte se nám, rádi se s Vámi potkáme osobně!

Co Vás čeká na této pozici? &amp;#127919;

Organizace, koordinace a řízení balíkového dodání.
Vést tým 22 kurýrů a operátorů logistiky.
Budete odpovědný za výkon a kvalitu poskytovaných služeb &amp;#128202;
Pracovat s našimi systémy a aplikacemi &amp;#128187;
Sdílet své zkušenosti s kolegy, motivovat a pomáhat jim rozvíjet se.

Jak Vás poznáme? &amp;#128591;

Máte minimálně SŠ vzdělání + předchozí praktické zkušenosti na obdobné pozici s vedením oddělení nebo týmu.
Orientace na klienta je pro Vás důležitá.
Dokážete motivovat tým lidí ke zvyšování výkonu a kvality.
Umíte plánovat a nastavovat priority.
Dokážete dotáhnout věci do konce.
Máte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivním řidičem.

Nejsou Vám cizí i tyto vlastnosti? &amp;#128077;

Organizační schopnosti, plánování a řízení podle čísel.
Komunikativnost, samostatnost, cílevědomost.
Lidskost, empatie, umění naslouchat a hledat řešení.
Aktivita a chuť učit se novým věcem.

Odměníme Vás: &amp;#127873;

Přátelským kolektivem, který Vám pomůže nejen v začátcích.
Work-life balance.
Zázemí silné značky na trhu.
Mentor po celou dobu zaměstnání.
Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.
Výhody a slevy na produkty skupiny ČSOB.
Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
Možností kariérního růstu.
Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc.
Možnost dalšího odpočinku v našich rekreačních zařízeních v České republice.
A k tomu navíc příspěvek na rekreaci, dětské tábory a ozdravné pobyty pro dospělé a děti.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko &quot;Odpovědět&quot;, vyplňte náš dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Domažlice