Pracovník balení reklamních předmětů

Máš šanci
Zatím několik zájemců

Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity!

Místo výkonu práce: Žďar nad Sázavou
Náplň práce: Kompletace a balení reklamních dárků. Základní pracovní úvazek 6h/týdně, s libovolným plánováním směn. Otevírací doba prodejny je 9:00 - 15:00h. Zaměstnání je možné využít i jako přivýdělek ke stávající práci
Požadavky: Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP. Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Pracovní úvazek: 6-10 hod./týdně

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt s životopisem vždy e-mailem:
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle:.

pracoviště:Chrudim, Chrudim
Nástup:15.03.2024 -
Mzda:6 000 - 10 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Firma:R-PASS s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Chrudim
Máš šanci