Profil firmy    Další pozice

Mzda 27 000 Kč - Vedoucí úklidu (M/Ž)

Máš menší šanci
Již více zájemců

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Přijmeme muže i ženy na pozici Vedoucí úklidu

Náplň práce:
• Úklid svěřeného malého úseku (cca 3-4h denně)
• Kontrola pracovníků úklidu, řešení připomínek
• Zaškolování nových pracovníků
• Dohled a řešení provozních problémů souvisejících s úklidem
• Organizuje a zajišťuje úklidové služby a kontroluje kvalitu dodávaných služeb
• Výdej materiálu a pracovních pomůcek
• Plní operativní úkoly zadávané nadřízeným
• Komunikace se zákazníkem
• Materiálové a personální zabezpečení úklidu na objektu
• Řešení směn, dodržování technologických postupů úklidu a harmonogramu úklidu
• Vedení dokumentace a evidence, vč. objednávání a vydávání materiálu
• Řešení reklamací úklidových prací

Požadavky:
• Praxe v oboru
• Trestní bezúhonnost
• Prokazatelná praxe v úklidu (četař/vedoucí)
• Znalost technologických postupů v oblasti úklidu
• Komunikativní, flexibilní, spolehlivý, samostatný přístup
• Znalost práce na PC

Nabízíme:
• Mzdu 27 000 Kč/měs.
• Zvýhodněné volání O2
• Práci od pondělí do pátku 5:30-14:00h
• Zázemí stabilní české společnosti s dlouhodobou tradicí na trhu
• Získání zkušeností na zajímavé pozici
• Mobilní telefon
• Firemní benefity
• Stravenkový paušál

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

pracoviště:Chomutov, Chomutov
Nástup:Ihned
Mzda:27 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OZP
vzdělání:Vyučen

Firma:Mark2 Corporation Czech, a.s.
Zadavatel:Náborové oddělení
Lokalita:Chomutov
Telefon:Zobrazit kontakt

Ukázat na mapě