Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Vedoucí výroby

Do tradiční strojírenské výroby hledám nového kolegu na pozici Vedoucího výroby. Na této pozici povedete cca 80 pracovníků v několika odděleních, budete zodpovídat za kompletní výrobu a reportovat přímo Výkonnému řediteli.
Pokud již máte zkušenosti s vedením výroby, jste průbojný a akční inovátor, který se nezalekne pracovních výzev a zároveň dokážete přijmout zodpovědnost, pak je tato pozice určená právě Vám!
Náplň práce:

• kompletní vedení výrobního úseku
• zodpovědnost výrobní plány a jejich plnění
• zhodnocení efektivity procesů a zavádění LEAN metod
• nastavování výrobních KPI's
• spoluzodpovědnost za ekonomické výsledky
• spolupráce napříč firmou
• vedení lidí na různých pozicích

• SŠ/VŠ technického směru
• praxe na obdobné pozici s řízením lidí
• zkušenosti s LEAN managementem
• AJ alespoň mírně pokročilá (nebo NJ)
• strategické a inovační myšlení
• selský rozum a schopnost vidět souvislosti
• tah na branku a chuť k posunu
• práce na PC (Office popř. SAP)
• řp. B

• stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu
• účast na zajímavých mezinárodních projektech v zakázkové výrobě
• odměny a bonusy
• dny volna navíc (sickdays)
• příspěvek na penzijko
• dotované stravování
• a další akce a benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda:60 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Choceň