Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Procesní inženýr/technolog

Hlavní světový výrobce systémů pro akustický a tepelněizolační systém pro motorová vozidla, hledá do svého týmu kolegu! Hlavními klienty společnosti jsou značky Peugeot, Jaguar, Audi, Lexus, BMW, Suzuki, Honda, Seat a Škoda. Máte za sebou minimálně 2 roky zkušeností v automobilovém průmyslu? Systém jakosti IATF 16949 Vám není cizí a komunikace v angličtině Vám není překážkou? Velkou výhodou bude samozřejmě předchozí praxe na obdobných pozicích technologa a procesního inženýra, není to však podmínkou. Jestli Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit!

Náplň práce

- Normování práce a tvorba kusovníků, technologických postupů
- Tvorba technické dokumentace
- Zavádění nových dílů do sériové výroby
- Optimalizace výrobních procesů
- Participace na jednoúčelových strojních zařízeních
- Podpora při tvorbě kalkulace
- Spolupráce se zahraničními kolegy z oddělení vývoje

- Zkušenosti z automobilového průmyslu min. 2 roky
- Znalost tvorby veškeré výrobní dokumentace (kusovníky, výrobní postupy, plány
regulace, atp.)
- Zkušenosti se systémem jakosti IATF 16949
- Znalost metodiky řízení projektů (APQP, PPAP, atp.)
- Pokročilá práce s MS Office - Excel (tvorba tabulek, grafů, vzorců)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz sk. B

- Nástup IHNED/DLE DOMLUVY
- Roční odměna za podíl na hospodářském výsledku společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Očkování (chřipka/žloutenka)
- Peněžní bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
- Příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 2.000Kč
- Možnost jazykových kurzů na pracovišti
- Firemní sportovní a společenské akce

Mzda:50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Choceň