Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Řidič sk. C/E - ČT, (dovolená navíc, prémie, diety,...)

Dlouholetá prádelenská společnost hledá pro novou zakázku: ŘIDIČE NÁKLADNÍHO VOZIDLA nad 3,5t.

Místo: Český Těšín - Renatex (ul. Na Lučině)

Náplň práce: rozvoz a svoz prádla nákladním autem s návěsem do okolních nemocnic.

Směnnost: PO - PÁ, jednosměnný provoz.

Úvazek: plný, na 8 hod., na HPP, lze se domluvit i na DPP/DPČ.

Požadavky:
*ŘP sk. C/E + platný profesní průkaz, dopravně-psychologický posudek
(psychotesty), digitální karta řidiče (lze vyřídit dodatečně)

Nabízíme:
*Mzda: dle domluvy s nadřízeným
*stravenky: 118,-Kč/prac. den
*25 dnů dovolené
*možnost využití rekreačního areálu v Pasohlávkách zdarma pro zaměstnance a
jeho nejbližší rodinné příslušníky.

Nástup: nejlépe ihned.

Pokud Vás daná pozice oslovila, je nutné nám zaslat životopis:

Děkujeme....

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Český Těšín