Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Český Krumlov >>

Technik - elektrikář - údržbář - Český Krumlov

více o nabídce >>

Chcete pracovat ve velké mezinárodní prestižní firmě?
Jste zručný a máte chuť pracovat ?
Tak čtěte dále!
ISS Facility Services s.r.o. hledá pro svého významného zákazníka, sídlící v Českém Krumlově nového kolegu / kolegyni na pozici Technik/elektrikář/údržbář

Náplň práce:
- Odpovídá za dodržení termínů servis/revize na všech objektech
- Provádí preventivní údržbu a revize technologií dle nastaveného
plánu
- Zajišťuje reaktivní údržbu technologií
- Zajišťuje opravy technologií budovy prostřednictvím subdodavatelů
- Zajišťuje helpdesk požadavky ze systému na mimořádnou údržbu
- Podporuje inovace, přichází s návrhy na zlepšení
- Spolupodílí se na přípravě podkladů pro reklamační řízení
- Eviduje v systému revizní a servisní zprávy
- Řeší havarijní stavy technologických celků budov
- Držení pohotovostních služeb

Místo výkonu práce - Český Krumlov
Pružná pracovní doba od Po - Pá ( 40h/týdně) + pohotovost

- Vyhláška 50/1978 Sb. § 6 do 1.000V
- Řidičský průkaz sk.B
- Práce s PC

- Práce na HPP
- Odpovídající platové podmínky
- Dlouhodobou spolupráci
- Firemní benefity

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Český Krumlov