Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu České Budějovice >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Dispečer/ka přeprav v kamionové dopravě

více o nabídce >>

Hledáme kolegu nebo kolegyni do kanceláře v Českých Budějovicích nebo Strakonicích, který by se stal platnou součástí našeho týmu a pomohl nám v poskytování spolehlivých služeb pro naše zákazníky.

Jsme česká společnost s více než 13 lety zkušeností v oblasti silniční dopravy a logistiky, poskytující komplexní logistické služby v rámci celé EU. V souvislosti s rozšiřováním našeho týmu hledáme nového koleguna pozici dispečera tuzemských a zahraničních přeprav.

Hlavní náplní práce je komunikace se zákazníky, externími dopravci a dispečink našich vozidel. Součástí práce je tvorba cenových nabídek, příjem objednávek, kompletní zajištění přeprav (plánování trasy, vyhledávání vhodného auta atd.), řešení provozních požadavků, vytěžování vozidel (hledání vhodných nákladů) atd.

Praxe v oboru ani znalost cizích jazyků není nutná. Předpokladem je dobrá komunikace a vyjednávací schopnosti, logické myšlení, odolnost vůči stresu, samostatnost a aktivní přístup. Vhodné i pro absolventy (hlavní je nadšení, vše ostatní naučíme).


Mzda:30 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:České Budějovice
ID inzerátu: 4602411     Vloženo: 22.05.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí