Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu České Budějovice >>

Hlavní pokladní

Aktuálně hledáme pro naši prodejnu Albert uchazeče/-ku na pozici:

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za plynulý chod pokladní zóny a informačního koutku

* zodpovědnost za bezchybné vyúčtování peněžních prostředků a trezoru

* vedení týmu pokladních, plánování směn, zaškolení personálu

* zodpovědnost za dodržování všech předpisů a procedur

* budete se věnovat i zákazníkům a komunikovat napříč týmy

Co u vás oceníme:

* zkušenost z maloobchodu na obdobné pozici

* aktivní přístup a orientaci na zákazníka

* dodržování všech norem a procedur

* práci ve směnném provozu

Co vám nabízíme:

* měsíční mzdu ve výši 24 000 Kč (mzda je platná v uvedené výši po 6.měsících od nástupu)

* zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)

* přísun vitamínů a ovoce

* Multisport kartu

* 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

Mzda:23 000 - 24 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:České Budějovice