Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu České Budějovice >>

Personální referent/ka - poloviční úvazek České Budějovice

Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s lidmi spojená s administrativou a chceš pracovat v pohodovém kolektivu.Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Co bude Vaším úkolem:
Náborová činnost (sběr požadavků, příprava inzerce, pohovory, komunikace s manažery)
• Příprava personální agendy (příprava smluv, docházky, výstupy zaměstnanců)
• Správa osobních složek zaměstnanců
• Příprava podkladů pro mzdy
• Administrativní podpora svých bezpečnostních manažerů
• Komunikace s úřady, příprava podkladů pro OIP a ÚP
• Vedení a správa skladu uniforem na objektech, vystrojování zaměstnanců
• Interní komunikace a denní kontakt se zaměstnanci a manažery napříč celou
společností

• Zkušenost s personalistikou – podmínkou
• Trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič/ka
• Komunikační a organizační schopnosti
• Pečlivost, spolehlivost, flexibilitu

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Služební notebook a mobilní telefon
• Program na zvyšování kvalifikace

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Mzda:13 000 - 15 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:České Budějovice