Hlavní účetní

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně zpracování mezd, zpracování veškerých účetních a statistických výkazů, zajišťování bezhotovostního platebního styku, tvorba, zpracování rozpočtu školy, kontrola čerpání rozpočtu, zařazování, odpisování majetku a sestavování odpisového plánu
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti se zpracováním účetnictví v délce alespoň 1 rok, zdravotní způsobilost, právní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům, znalost účetnictví a daňové problematiky příspěvkových organizací, znalost účetního programu Gordic výhodou, uživatelské dovednosti práce s počítačem (MS Office), organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem, týmového ducha, flexibilitu a odolnost vůči stresu
- Nabízíme: úvazek 0,75 (30 hodin tydně), pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, platová třída č. 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe, možnost dalšího rozvoje, závodní stravování, příspěvek FKSP, sick days, nástup do zaměstnání od 1. 6. 2024

- Životopis a prohlášení o tom, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách
výběrového řízení, uchazeč zašle na email nejpozději do 15. 5. 2024.
Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas MŠ Radost se zpracováním osobních údajů pro
účely výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat
žádného uchazeče.
Jakékoliv dotazy k pracovní pozici hlavní účetní školy konzultujte s ředitelkou MŠ Radost
Mgr. Bc. Andreou Čechovskou, tel.: nebo emailem .

pracoviště:Bystřice pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem
Nástup:01.06.2024 -
Mzda:17 543 - 25 778 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Schwaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková org (Úřad práce)
Lokalita:Bystřice pod Hostýnem