Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

Elektrikář_2. směnný provoz - nástup možný ihned!

Máte zkušenost z oblasti elektřiny? Pracoval/a jste již v této oblasti? Nedělá Vám velký problém opravit různé elektrické součásti u strojírenských strojů, aby vše fungovalo jak má? Pak jste ten pravý člověk pro nás. Pokud byste měl/a zájem o bližší informace, neváhejte se ozvat!!

Náplň práce:
Elektrické práce spojené s provozováním výrobní instalované technologie (opravy/transfery/instalace/demontáž strojních zařízení - pouze elektrické části)
Kontrola a údržba strojového parku ve výrobním závodu
Práce s energetickými médii (chladící voda, vodík, dusík, zemní plyn apod.)
Opravy rozvodu tlakového vzduchu, administrativa s náplní práce spojená

SŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici nebo v oboru
Vyhláška 50/78 Sb Par. 5, 7
Znalost a povědomí o ISO normě 14001, 50001 či IATF 16949 výhodou
Osvědčení PZPP dle ČSN ISO 18878 výhodou
Samostatnost, schopnost spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost

2. směnný provoz (ranní, odpolední) + noční pohotovost
Adekvátní mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
Moderní pracovní prostředí
Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Příspěvky na penzijní připojištění
Příspěvek na ubytování a na dopravu
Příspěvek na regeneraci a odpočinek
Příspěvek na letní tábory dětí
Možnost osobního i kariérního růstu

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:34 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Bystřice nad Pernštejnem