Skladník

Svět plodů je e-shop a zároveň kamenná prodejna, která se zabývá prodejem 100...

Máš šanci
Zatím několik zájemců

S prací ve skladu už nejspíš máte zkušenosti, takže víte, že to není žádná flákačka. To ale nevadí, protože taky víte, že dobře odvedená práce = lepší peníze. Je na Vás spolehnutí, zvládnete si s běžným problémem poradit bez pomoci, ale zároveň nejste vlk samotář, práce v týmu Vás baví. Domů chcete odcházet s pocitem, že za sebou necháváte nejen dobře, ale i pečlivě odvedenou práci.

Co budete dělat?

Budete přijímat zboží a provádět kontrolu dokumentů, které zboží doprovázejí na našem skladě ve Větrovanu u Bruntálu.
Rovněž budete 1x týdně zodpovědný/á za rozvoz zboží na naše prodejny v Brně, Olomouci a Zlíně.

K náplni Vaší práce bude patřit:

-Práce je na ranní směnu, 6:00–14:30.
-příjem, výdej a umísťování zboží
-komunikace s nákupčími a manažerkou logistiky
-reklamace a kontrola kvality
-zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů

Co k nám potřebujete:

- spolehlivost (když je práce pět dní v týdnu, přijdete pět dní v týdnu)
- pečlivost
- schopnost podávat stabilní výkon
- zkušenost s prací ve skladu velkou výhodou
- řidičák sk. B povinností

Co Vám nabízíme?
- HM 25 000 - 30 000 Kč
- sleva na firemní produkty

pracoviště:Staré Město 262, Staré Město
Nástup:Ihned
Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:SVĚT PLODŮ s.r.o.
Zadavatel:Otakar Janík
Lokalita:Bruntál
Máš šanci