Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Vedoucí střediska v úklidové společnosti - Brno a okolí

Hledáme uchazeče na pozici Vedoucí střediska se zaměřením na organizaci a provádění vnitřních a venkovních úklidů pro Brno a okolí.

Co bude Vaším úkolem:

- zabezpečení provozů objektů v daném regionu
- komunikace se zákazníky v daném regionu
- zajišťování úklidových služeb objektů, venkovních úklidů, údržba zeleně
- organizace práce zaměstnanců společnosti a jejich kontrola
- komunikace s dílčími odděleními společnosti
- uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
- reporting a vedení dokumentace k zakázkám

Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Umíte vést tým a dokážete přijmout odpovědnost za provádění úklidových a dalších podpůrných činností? Máte manažerské dovednosti v oblasti Facility managementu? Pošlete nám životopis na email.

- středoškolské vzdělání - maturitní zkouška
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, avšak nejsou podmínkou. Vše Vás rádi naučíme
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce
- znalost Office (word, excel, outlook)
- znalost pracovněprávní problematiky a BOZP

- otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
- nástup dle dohody
- motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po 3 letech na dobu neurčitou
- volná pracovní doba
- mobil, notebook, služební automobil
- kancelář, roční odměny
- 20 dní dovolené, po roce 5 dnů navíc

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno