Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Technik plateb SVJ a BD (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva), pok

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00 - 14:00 hodin.

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici
Technik plateb SVJ a BD (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva), pokladní

Náplň práce:
Vede evidenci a provádí úhrady plateb za domy a byty (obecní i soukromé, vyhotovuje a provádí příkazy do banky, provádí evedenci faktur, podílí se na vedení pokladny, seznamuje se se zákony, vyhláškami, nařízeními související s výkonem pracovní pozice, plní další povinnosti vyplývající ze správy domů.

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání
znalost práce na PC - Word, Excel, WinDomy - výhodou.
Výborné komunikační schopnosti, odolnost proti stresu, schopnost administrativní práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

NABÍZÍME:
Práci ve stabilní a zavedené firmě, v dobrém kolektivu.
Pracoviště na pobočce Centrum, Cyrilská 3, Brno, nástup od 1.6.2024
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, zkrácená prac. doba 6 hod/den
Nástupní plat dle znalostí a praxe od 18.000,- Kč.
Zaškolení, zapracování pod dohledem zkušeného pracovníka a další odborný růst.
5 týdnů dovolené + 4 dny zdravotní volno, stravenkový paušál, odměny dle Pracovního řádu.
Možnost ubytování.
Informace na tel. paní Miroslava Strnadová), nabídky a profesní životopisy zasílejte na e-mail: nebo

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zdravotní volno, školení a vzdělávání, odměny dle Pracovního řádu

Nástup:01.06.2024 -
Mzda:18 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno