Profil firmy    Další pozice

Koordinátor úklidu - práce vhodná i pro OZP

Máš šanci
Zatím několik zájemců

Jsme Teamium, sociální podnik, ve kterém si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor úklidu.

Co budete dělat?

- koordinace týmu pracovníků úklidu
- nacenění a organizace úklidů domácnosti
- nacenění a organizace firemních úklidů
- realizace nových zakázek
- komunikace s dodavateli
- pomoc při hledání nových obchodních příležitostí

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?

- samostatnost a pečlivost
- organizační schopnosti
- komunikační schopnosti a dobrý projev
- pečlivost, spolehlivost, pozitivní přístup
- sociální cítění a porozumění k druhým lidem
- smysl pro čistotu a pořádek
- zkušenost s úklidy nebo vedení týmu

Co nabízíme?

- smlouvu na hlavní pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
- práce na zkrácený úvazek
- stravné v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
- masáže na pracovišti zdarma, pedikúra a manikúra na pracovišti za zvýhodněnou cenu
- individuální přístup, přátelská atmosféra
- slevu na firemní produkty
- příspěvek na dopravu
- možnost konzultací s firemním právníkem a psychosociálním pracovníkem
- mzda 150 - 165 Kč/hod

Tato pozice je vhodná také pro osoby v invalidním důchodu.

pracoviště:Vídeňská 267/56a, Brno
Nástup:Dle domluvy
Mzda:150 - 165 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Vyučen

Firma:Teamium, s.r.o.
Zadavatel:Irena Andělová
Lokalita:Brno
Máš šanci

Ukázat na mapě