Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Lektor/ka Dopravní výchovy pro děti na částečný úvazek

Chceš být součástí vzdělávání nové generace o bezpečné dopravě a výchově environmentálně odpovědných účastníků a účastnic silničního provozu? Hledáme motivované lektory a lektorky dopravní výchovy, na částečný úvazek, kteří budou mít na starosti teoretickou i praktickou výuku dětí na základních školách a víceletých gymnáziích v Brně.

Náplň práce :

-Teoretická dopravní výchova žáků ve školách o délce 90 minut pro žáky
1. stupně

- besedy o délce 45 minut pro žáky 2. stupně a odpovídajících
ročníků víceletých gymnázií.

- Praktická dopravní výchova na dopravních hřištích pro žáky prvního stupně
Délka jednoho výukového bloku je 90minut.

- Komentované vycházky po okolí školy (45 minut) důrazem na bezpečné chování v provozu při cestě do a ze školy.

Pro práci potřebuješ:

- Prokázat maturitní vysvědčení z českého jazyka a literatury.
- Prokázat zkušenosti s výukou, a to min 50 dní praxe v posledních 3 letech
(dětský tábor, celodenní výuka v autoškole, ZUŠ, kroužky apod.)

Pokud máš zájem, neboj se! Vše tě naučíme

- Flexibilní pracovní doba – lektor/ka si vybírá z vypsaných termínů výuky dle
svých možností

· Slušný přivýdělek

· Materiály k výuce, ale zároveň prostor pro vlastní kreativitu

· Nejnovější informace o dopravě budoucnosti
- Práce na částečný úvazek (DPP..)

Pokud máš zájem, neboj se! Vše Tě naučíme
Odměna: 200 kč / 45 minut

S dotazy se neváhej obrátit na koordinátorku projektu, které pošli i svůj životopis:

Mzda:200 Kč/hod.
Počet míst:10
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno