Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Brno >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Pracovník přípravny studené kuchyně - zkrácený úvazek - pro OZP

více o nabídce >>

Jsme sociální podnik Teamium. Nabízíme uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Zakládáme si na férovém osobním přístupu, věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Do nově otevřeného bistra přijmeme kolegu na přípravu občerstvení.

Náš sortiment je rozmanitý, budete připravovat obložené pečivo, saláty, zapečené tousty, wrapy a tortilly. Připravujeme si vlastní polévky, pomazánky i smetanové dezerty a další.

Koho hledáme?

hledáme šikovného a kreativního člověka, který rád vaří a do pokrmů vkládá cit a pečlivost. Pracujeme výhradně s čerstvými a kvalitními surovinami a chceme našim hostům nabídnout různorodou nabídku. Budete úzce spolupracovat s vedoucím přípravny a provozním vedoucím bistra. Podílet se na tvorbě nabídky pokrmů, objednávkách zboží a chodu přípravny.
Požadujeme nadšení pro věc, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu, dobrou organizaci práce, schopnost improvizovat a orientaci v oblasti gastronomie.

Co nabízíme?

- smlouva na hlavní pracovní poměr
- práce na zkrácený úvazek 4 až 6 hodin denně na dopolední nebo odpolední směně, od pondělí do pátku (víkendy jsou volné)
- stravné 90 Kč za každou odpracovanou směnu, konzumace v bistru je zdarma
- možnost zdarma využít služeb firemního maséra či konzultací s firemním právníkem nebo vlastní psychosociální pracovnicí
- individuální přístup, milý kolektiv, přátelská rodinná atmosféra
- pracoviště s dobrou dostupností - bistro se nachází v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje na Žerotínově náměstí 3

Tato pozice je vyhrazena pouze pro osoby v invalidním důchodu.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4473594     Vloženo: 20.09.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí