Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Pracovník ekonomického oddělení, účetní

Společnost ELMESY s.r.o. je ryze českou společností. Vznikla v roce 2009 s ambicí stát se významným partnerem výrobců kolejových vozidel a dodavatelem jejich částí. V ELMESY s.r.o. zajišťujeme dodávky dílů pro nová vozidla a podílíme se na modernizaci vozidel. Provádíme jejich renovaci a přizpůsobení novým předpisům a normám.

Pracovní náplň

fakturace - zpracování dodavatelských/odběratelských faktur
účtování peněžních toků pokladny a bankovních účtů
agenda cestovních příkazů
zpracování docházky zaměstnanců a příprava podkladů pro mzdy
zpracování podkladů pro DPH, roční závěrku a přiznání k dani z příjmů PO

aktivní přístup k práci
samostatnost, odpovědnost a pečlivost
předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici - není podmínkou
práce s PC na uživatelské úrovni, znalost IS ABRA
komunikační dovednosti a příjemné vystupování
chuť se vzdělávat a rozvíjet se ve svém oboru

práci na zkrácený pracovní úvazek, pružná pracovní doba
stabilní zaměstnání v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
flexibilní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
perspektivu dlouhodobé spolupráce
zajímavé finanční ohodnocení
mimořádné prémie ve výši 13-té mzdy
možnost parkování přímo v areálu společnosti, MHD v blízkosti
možnost objednávání obědů přímo do sídla společnosti

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno