Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Brno >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Project Executive s radostí ze života

více o nabídce >>

Jsme AdBros. Společně s klienty realizujeme jejich představy v digitálním světě – efektivně, srozumitelně a s dlouhodobou péčí.

Aktuálně hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Project Executive,
která/ý vytváří zázemí pro fungování digitálních projektů. Na této pozici budeš pracovat v týmu s programátory, grafiky, dalšími exekutivci a svým nadřízeným. Tvým úkolem bude spolu s touto partou odbavovat různorodé úkoly tak, aby by vše perfektně fungovalo.

A když časem zjistíš, že dokážeš víc, nabídneme ti složitější úkoly a víc odpovědnosti.

Radost ze života, komunikativnost, spolehlivost a schopnost týmové práce, samostatnost. Odborné znalosti z oblasti IT nejsou podmínkou, ale obecný přehled a minimálně základní znalosti práce na počítači potřebujeme. Vše ostatní Tě rádi postupně naučíme.

Neomezenou dovolenou. Pracovní Macbook, kolektiv fajn mladých lidí, kteří spolu rádi nejen pracují, ale chodí na pivo, v létě na paddleboard a v zimě třeba na bowling. Nejsme svázaní pravidly velké korporace a každý u nás má své slovo.
Dostaneš vlastního mentora, který se o Tebe postará a se vším ti pomůže. Do životopisu si napíšeš project management, time management, coordination skills a další super keywords. Příspěvek na stravu a multisportka jsou příjemným bonusem navíc. Jo, a mělo by tu být napsané s možností dalšího osobnostního i profesního rozvoje (to u nás totiž opravdu budeš mít). To je dneska cool.

Těšíme se na Tebe!


Mzda:26000 - 30000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4413201     Vloženo: 06.06.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí