Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Project Analyst

Jsme mladá úspěšná firma, která se s vášní věnuje digitálnímu marketingu.

ODPOVĚDĚT >>
Máš šanci
Zatím několik zájemců

Jsme Adbros, tým s vášní pro IT. Společně s klienty realizujeme jejich představy v digitálním světě – efektivně, srozumitelně a s dlouhodobou péčí.

Do party nám chybí kolegyně/kolega na pozici Project Analyst, která/ý vytváří reporty a analýzy fungování digitálních projektů.

Na této pozici budeš pracovat v týmu s kolegy content managery a svým nadřízeným account managerem. Tvým úkolem bude komunikovat s klientem a vytvářet jednoduché i komplexnější zprávy a analýzy.
A když časem zjistíš, že dokážeš víc, nabídneme ti složitější úkoly a víc odpovědnosti.

Radost ze života, komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové práce a samostatnost. Hodí se Ti analytické myšlení, potřebuješ také pokročilou znalost Excelu a alespoň základní schopnost práce s Powerpointem. Vše ostatní Tě rádi postupně naučíme.

Neomezenou dovolenou. Pracovní Macbook, kolektiv fajn mladých lidí, kteří spolu rádi nejen pracují, ale chodí na pivo, v létě na paddleboard a v zimě třeba na bowling. Nejsme svázaní pravidly velké korporace a každý u nás má své slovo.
Dostaneš vlastního mentora, který se o Tebe postará a se vším ti pomůže. Do životopisu si napíšeš project management, time management, coordination skills a další super keywords. Příspěvek na stravu a multisportka jsou příjemným bonusem navíc. Jo, a mělo by tu být napsané s možností dalšího osobnostního i profesního rozvoje (to u nás totiž opravdu budeš mít). To je dneska cool.

Těšíme se na Tebe!


pracoviště:Srbská 53, Brno
Nástup:Ihned
Mzda:28000 - 32000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Adbros s.r.o.
Zadavatel:Petr Sedláček
Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4402217     Vloženo: 22.05.2023
ODPOVĚDĚT >>
Máš šanci
Zatím několik zájemců

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí