Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Administrativní pracovník Židenice- pro OZP

Jsme rodinná firma - sociální podnik symetrie. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Je pro nás důležitý férový a osobní přístup ke každému zaměstnanci.

Do našeho týmu nyní hledáme nového kolegu/kolegyni do kanceláře, prodejny a půjčovny zdravotních pomůcek na ulici Zábrdovická 15/16a v Brně Židenicích.

Co budete dělat?

- přímý telefonický a osobní kontakt s klienty půjčovny a prodejny pomůcek
- příjem a zpracování objednávek na PC
- práce v programu Pohoda, práce v Exelu a Wordu
- manipulace s pomůckami
- dvousměnný provoz 8-13 a 12-17 hodin

Co po vás požadujeme?

- spolehlivost a pečlivost
- samostatnost, pozitivní přístup a chuť do práce
- praxi v administrativě a znalost práce na PC WORD, EXCEL
- příjemné vystupování, dobré komunikační předpoklady
- znalost programu Pohoda vítána

Co nabízíme?

- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- práce na zkrácený úvazek na 5 hodiny denně od pondělí do pátku
- ranní a odpolední směna 8 - 13 a 12 - 17 hod
- mzda 140 Kč/ hodina, po zapracování možné navýšení
- za dobře odvedenou práci stravenkový benefit
- milý a přátelský kolektiv, individuální přístup, přátelská atmosféra
-pracoviště s dobrou dostupností (zastávka Kuldova tramvají č. 2 nebo BUS č. 64 zastávka Tomáškova)
- nástup možný ihned

Tato pozice je vyhrazena pouze pro osoby v invalidním důchodu.

Mzda:13 000 - 16 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno