Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - pouze pro OZP

Jsme sociální podnik Teamium, s.r.o. a nabízíme uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Zakládáme si na férovém osobním přístupu, věříme v potenciál každého jednotlivce a táhneme za jeden provaz. Stále rosteme. Úzce spolupracujeme s firmou z oblasti zpracování daní a vedení účetnictví, a proto hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici “samostatný účetní”.

Co Vás čeká:

- vedení účetnictví, daňové evidence klientů (tzn. zaúčtování dokladů, kontrola zaúčtovaných dokladů)
- zpracování mezd
- zpracování daňových přiznání (daň z přidané hodnoty, daň z příjmu PO a FO)
- základní komunikace s klienty
- možnost vedení juniorů/brigádníků

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Co očekáváme:

- zkušenosti s vedením účetnictví min. 2 roky
- min. středoškolské vzdělání
- schopnost orientace v legislativě týkající se daní a účetnictví
- schopnost pružně reagovat a samostatně řešit úkoly spojené se svěřenou agendou
- komunikační a organizační schopnosti
- praktická znalost účetního programu POHODA výhodou
- oceňujeme přátelský přístup, týmového ducha, proaktivní přístup a chuť se učit

Co nabízíme:

- flexibilní pracovní doba, možnost zkráceného úvazku dle individuální dohody
- kancelář s dobrou dopravní dostupností - ul. Vídeňská, zastávka na ul. Celní linek č 2, 5, 6 a nebo zastávka Vsetínská - linka č. 8
- možná práce z domova
- odpovídající finanční ohodnocení dle odborných zkušeností a výše úvazku
- získání širokých praktických zkušeností v oblasti účetnictví a daňovém poradenství
- stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč
- masáže na pracovišti zdarma
- výběrová káva v naší kavárna zdarma
- psychosociální podpora na pracovišti
- právní poradenství zdarma
- možnost získat bezúročnou zaměstnaneckou půjčku na bydlení

Mzda:150 - 220 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno