Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Brno >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Project Manager

více o nabídce >>

Jsme AdBros, tým s vášní pro IT. Společně s klienty realizujeme jejich představy v digitálním světě – efektivně, srozumitelně a s dlouhodobou péčí.

Do party nám chybí kolegyně/kolega na pozici Project Manager, která/ý vytváří zázemí pro fungování digitálních projektů.

Na této pozici budeš pracovat v týmu s grafiky, copywritery, content managerem a svým nadřízeným key account managerem. Tvým úkolem bude komunikovat s klientem, kontrolovat a aktualizovat články na webu a vytvářet jednoduché reporty.
A když časem zjistíš, že dokážeš víc, nabídneme ti složitější úkoly a víc odpovědnosti.

Radost ze života, komunikativnost, spolehlivost a schopnost týmové práce, samostatnost. Odborné znalosti z oblasti IT nejsou podmínkou, ale obecný přehled a minimálně základní znalosti práce na počítači potřebujeme. Vše ostatní Tě rádi postupně naučíme.

Neomezenou dovolenou. Pracovní Macbook, kolektiv fajn mladých lidí, kteří spolu rádi nejen pracují, ale chodí na pivo, v létě na paddleboard a v zimě třeba na bowling. Nejsme svázaní pravidly velké korporace a každý u nás má své slovo.
Dostaneš vlastního mentora, který se o Tebe postará a se vším ti pomůže. Do životopisu si napíšeš project management, time management, coordination skills a další super keywords. Příspěvek na stravu a multisportka jsou příjemným bonusem navíc. Jo, a mělo by tu být napsané s možností dalšího osobnostního i profesního rozvoje (to u nás totiž opravdu budeš mít). To je dneska cool.

Těšíme se na Tebe!


Mzda:28000 - 35000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4230403     Vloženo: 03.10.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí