Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Line Leader - Vedoucí úseku výroby/skladu

Máte praxi v oblasti výroby - operátor výroby či vedoucí výrobního úseku? Pracujete rádi v týmu lidí nebo s lidmi? Jste rádi ve výrobním procesu? Zajímá Vás výroba v prostředí IT zaměření? Chtěl/a byste být součástí mezinárodní společnosti, která působí v oblasti informačních a komunikačních technologií? Pak neváhejte a ozvěte se, třeba hledáme právě Vás! :)

Náplň práce:
- Vedení, motivace týmu lidí na daném výrobním úseku
- Odpovědnost za rozběhnutí výroby, kontrola plnění výrobního plánu, stanovování cílů výroby
- Drobná administrativní práce (evidence dovolené zaměstnanců, plnění výroby atd.)
- Spolupráce se supervizory výroby, skladníky apod.

- min. SŠ/SOU vzdělání
- Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
- Znalost MS Office a práce na PC
- Dobré komunikační, organizační a týmové schopnosti
- Ochota a chuť učit se nové věci

- Flexibilní pracovní doba (ranní, 6:00-14:30 nebo 6:20-15:00)
- Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
- 25 dní dovolené + až 3 dny navíc dle seniority, Sick Day
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na závodní stravování, stravenky
- Příspěvek na sportovní a kulturní vyžití (Flexi Passy, MultiSport karty)
- Firemní akce, možnost využívat firemní posilovnu
- Firemní technika: notebook, telefon
- Výhodné mobilní tarify nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké
- Možnost kariérního růstu
- Podpůrné zaměstnanecké programy - např. vitamínový program apod.
- Jazykové kurzy ZDARMA
- Možnost vycestovat do zahraničních poboček firmy

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno