Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Manikér/ka, Pedikér/ka - pouze pro OZP

Jsme Mediateam CZ, stabilní společnost, která dává šanci hendikepovaným. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a nepociťovali stres. Rozvážíme obědy seniorům v Brně a dále rozšiřujeme nabídku našich služeb pro ně. Proto nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni z řad OZP na provádění manikúry a pedikúry našim zákazníkům v místě jejich bydliště.

Co vás čeká?
- budete provádět manikúru či pedikúru našim zákazníkům přímo v jejich bydlišti v Brně - našimi zákazníci jsou především senioři
- na místo výkonu práce se dopravíte buď po své ose nebo prostřednictvím firemního auta, je možné využít i doprovod firemního řidiče

Hledáme vás, protože:
- máte potřebnou kvalifikaci v oboru
- dokážete kvalitně opracovat nehty i kůžičku, paty a otlaky
- máte zkušenost s prací s bruskou, zvládnete pečovat o zarostlé nehty
- jste komunikativní, najdeme u vás slušné a příjemné vystupování
- je vám vlastní pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a dochvilnost

Co u nás najdete?
- zajistíme vám potřebné vybavení
- čeká vás neformální, přátelské prostředí a rodinná atmosféra - táhneme za jeden provaz
- stabilní práci na HPP s garantovaným úvazkem 20 hodin týdně
- plat ve výši 150 Kč/hodinu
- stravenky v hodnotě 80 Kč za směnu a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren a rehabilitace v hodnotě 400 Kč měsíčně
- možnost odebírat si obědy na pracovišti v hodnotě 70 Kč
- zaměstnanci mají možnost zdarma využít právní a sociální poradenství
- možnost využít bezúročné zaměstnanecké půjčky
- k dispozici jsou zdarma také masáže na pracovišti
využít můžete slevy na konzumaci ve firemní kavárně, káva ve firemní kavárně je zdarma

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Mzda:12 500 - 13 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno